Profilová fotografie

Partners market Šumperk

731 133 345

Kontaktujte nás

Dr.E. Beneše 1831/12
787 01 Šumperk

Reference 

 

Jméno klienta:                 Lenka Ruta a Lukáš Ruta, Zábřeh 

Jméno poradce:              Michaela Šabo

 

S čím mi poradce Partners pomohl?

 

Paní Šabo je osoba, která se snaží lidem porozumět a podle toho následně nabízí své služby v oblasti financí. Nesnaží se člověku za každou cenu nacpat jakékoli pojištění, aby měla splněno, jak tomu mnohdy u finančních poradců je. S paní Šabo spolupracujeme už pět let a po celou dobu nám s ohledem na naše potřeby radí, jak s našimi financemi co nejlépe naložit. Ať už se jedná o rady a pomoc týkající se běžných záležitostí, kterým člověk moc nerozumí, protože do nich nevidí (jaké spoření zvolit, jaká nabídka banky je pro nás nejlepší, změny smluv aj.) až po rady a pomoc při rozhodnutích, která ovlivní, troufám si říct, velkou část našeho života (hypotéka na bydlení). Osobní schůzky volí vždy s ohledem na naše časové možnost, vždy přijíždí s několika návrhy řešení situace a vždy s úsměvem na tváři. Paní Šabo se ve financích opravdu vyzná, je profesionální, spolehlivá, komunikativní, přátelská, empatická se zájmem pomoci lidem a myslím si, že kdo ji zná, mi dá za pravdu, že ji nelze nemít rád.

Děkujeme, Míšo, že se o nás staráte (poskytujete kompletní finanční servis), vážíme si toho a jsme opravdu rádi, že Vás máme.

 

Co se mi líbí na poradenství od Partners?

Že lidi neberou jako ovce a snaží se každému pomoci dle jeho individuálních potřeb. A jestli jsou všichni poradci v Partners jako paní Šabo, tak toto poradenství má opravdu budoucnost.

 

 

Jméno klienta:                Zdeňka a Lukáš  Přikrylovi, Zábřeh 

Jméno poradce:              Michaela Šabo

 

S čím mi poradce Partners pomohl?

 

Služby finančního poradce jsem dlouho odmítala, ale jsem ráda, že jsem nakonec naší finanční poradkyni otevřela nejen dveře od domu, ale i ty do světa našich financí. Spolupracujeme s ní už téměř pět let a za tu dobu nám pomohla uzavřít hypotéku za výhodných podmínek, zajistila nám bezkonkurenční pojistku na domácnost a dům, stejně tak nám na míru ušila i pojištění všech členů naší domácnosti a také životní pojištění. Její rady jsme využili i v oblasti důchodového pojištění a investičních fondů, které slouží jako finanční rezerva.

 

Co se mi líbí na poradenství od Partners?

Na poradenství od Partners oceňuji solidnost, flexibilitu, individuální přístup a neustálé zvyšování kvalifikace v oboru. Stačí jen zavolat a finanční poradce se o vše postará a já nemusím obíhat a zjišťovat, co je pro mě nejvýhodnější a ušetřený čas můžu věnovat rodině.  Finanční poradce mě také průběžně informuje o všech změnách, které se mojí rodiny týkají, a spolu hledáme nejlepší řešení vzniklé situace. 

 

Jméno klienta:                Veronika a  Martin Drlíkovi, Mohelnice

Jméno poradce:              Michaela Šabo

 

S čím mi poradce Partners pomohl?

 

Paní Michaela Šabo nám velice pomohla a pomáhá uspořádat své finance. Při jakémkoli problému neváhá nám poradit, přijet a pomoci. Pomohla nám výhodně refinancovat hypotéku na byt a zároveň získat hypotéku na rodinný dům… Zajistila nám životní pojištění i penzijní připojištění.

Díky paní Šabo máme finance pod kontrolou a víme, že se na ni můžeme vždy spolehnout.

 

Co se mi líbí na poradenství od Partners?

Na poradenství se mi líbí především rychlost, výhodnější zřízení hypoték a služby zdarma.

Kontaktujte nás ještě dnes: 731 133 345